Півники S-35

Півники S-35

Виробник: Чарівниця

Код: ZZ-17928

Розмір: 20×50 см.

Страмін Zweigart з нанесеним рисунком (бавовна 100%). Розмір готової вишивки: 36×50 см.Вишивати дуже зручно, адже кольорову схему вже нанесено на канву так, що на кожному перетині ниток канви знаходиться кольоровий квадратик, тож помилитися просто неможливо.

Цю роботу можна вишивати нитками, бісером або комбінувати різні техніки (наприклад, вишивши тло нитками, а об’єкти переднього плану — бісером).

Для вишивання нитками необхідне бавовняне муліне, акрилова чи тонка вовняна нитка. Для вишивання хрестиком вишивайте в 3–4 складання. Для вишивання напівхрестиком чи гобеленовим швом вишивайте в повну нитку (6 складань).

Для вишивання бісером знадобиться чеський бісер 10/0 чи аналогічний калібр від інших виробників. Канва має такий розмір, що бісер «десятка» ідеально її заповнює, не лишаючи проміжків і не наповзаючи друг на друга. Використовуйте бісер з різними характеристиками (прозорий, блискучий, матований тощо) задля цікавих ефектів. Зауважте, що вишивка такого розміру може бути важкою, тож рекомендуємо використовувати вишивальний верстат (рамку).

До завершення роботи канву мочити не можна, адже змиється крохмаль (апрет) і фарба. За нагальної потреби готову роботу можна обережно випрати руками під теплою проточною водою без сильних миючих засобів аж поки вода не буде повністю прозорою. Перед пранням обов’язково перевірте, що нитки, бісер, стрічки тощо, якими ви вишивали, не линяють. Випрану вишивку не віджимайте, а дайте їй висохнути на горизонтальній поверхні; за потреби, обережно пропрасуйте зі зворотного боку і через тканину.

Готову вишивку натягніть на картон і вставте в рамку.

Ціна: 112.00 грн.